EV & VİLLA PROJELERİ

ANASAYFA > EV & VİLLA PROJELERİ
CAFE SOSYAL ALAN
Ticari işletmeleriniz ve sosyal tesis alanlarınız için; kullanım amacına uygun olarak projelendirilen ahşap kafe, restoran, butik bungalov otel, ana okulu, kampüsler, yaz ve kış bahçeleri… Projelerimizin tamamında; ahşap dekorasyon desteği vermekteyiz.

AHŞAP EV VİLLA
Doğal ve kaliteli malzeme seçimi, kişiye özel proje desteği, kaliteli işçilik, garantili ürün ilkesi ile siz değerli müşterilerimize; uzun ömürlü ahşap ev ve villa projeleri sunuyoruz.

KÜTÜK EV
Ağaç tomruklarının birçok işlemden geçerek, kullanılabilir duruma gelmiş kütüklerle yapılan muhteşem evler, sert iklim şartlarına dayanıklı olmaları ile sizlere konforlu bir yaşam sunuyor.

BUNGALOVLAR
İşletmeciler için butik bungalov otel projeleri ve bireysel kullanımlarda kişiye özel ölçü ve tasarımlarda bungalov seçenekleri sunmaktayız. Üçgen Bungalovlar, modern, klasik veya minimalist bir tarz, seçim sizin…

AHŞAP OFİSLER
Ahşap ofis projelerimiz modern, geleneksel veya minimal stilde tamamen sizin belirlediğiniz mimari tasarımlara göre planlanıyor. İsteğe göre özelleştirilmiş açık mutfaklı, geniş oturma alanından oluşabilmektedir.


+90 532 179 02 03
+359 87 950 7775
+90 530 731 30 79