AYRICALIKLARIMIZ

ANASAYFA > AYRICALIKLARIMIZ
BANEVA sizleri teknoloji,tasarım ve estetiğin ahşapla buluştuğu
"bir ahşap serüveni" ne davet ediyor.

BANEVA Ahşap, tüm çalışmalarında kaliteli ürün, satış sonrası hizmet ve müşteri memnuniyeti konularında müşterilerine tam hizmet sunmayı garanti etmektedir.

NEDEN BANEVA ?
KALİTELİ ÜRÜNLER

BANEVA’da yalnızca kaliteli ahşap işliyor ve kaliteli ürünler üretiyoruz. İmalat aşamalarında tüm ürünlerimizi dikkatle kontrolden geçirerek, kalite standartlarımıza uygunluğunu temin ediyoruz. Tüm ürünlerimizde yıllar boyu dayanıklılık sağlanması amacıyla emprenye işlemine ve ilaveten kötü hava şartlarının bozucu etkisine karşı ahşap boyama işlemine tabi tutuyoruz. Metal aksamlarda paslanmaz galvanizli ürünleri tercih ediyoruz. Hatalı işçilik yapılmış veya bozuk ahşap aksamlar daha fabrikada üretim aşamasındaki kontrollerde değiştiriliyor. Kalite ve ayrıntılara olan bu dikkatimiz, ürünlerimize daha fazla güvenmemize ve daha fazla garanti verebilmemize olanak veriyor.

DETAYLI ÜRÜN BİLGİSİ

Firma olarak değerli müşterilerimize ürünlerimizle ilgili mümkün olan en fazla bilgiyi sunmaya çalışıyoruz. Müşteri hizmetleri departmanımız ve uzman teknik personelimiz ahşap ürünler ve kullanımları ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlamaktadır.

UYGUN FİYAT

BANEVA’da tüm ahşap yapılar için uygun fiyat sözü veriyoruz. Bilgisayar ve internetin, teknolojinin ve aynı tesis içerisinde ahşap kurutma fırınlarından emprenye tesisine, tüm ağaç işleme makinelerine kadar komple yapılanmış olmanın getirdiği maliyet avantajlarını size ekonomi olarak geri döndürüyoruz.Baneva Detaylı Ürün Bilgisi
ÜCRETSİZ MONTAJ

İster montajlı ister demonte sevkiyat yapılsın, montaj için ek ücret talep etmeyiz. Ahşaphane’de montaj ücretini fiyattan çıkartarak, düşük fiyatlı görünüp, sonradan fiyata ek yapmak gibi bir ücretlendirme politikamız yoktur. Nakliye şartlarına bağlı olarak tüm ürünleri paket halinde veya hazır montajlı olarak sevk etmekteyiz.

Ancak yine de çok özel durumlarda, gerçekten ürünü üretim detaylarına bağlı kalarak montaj edebilecek kalifiye montörler varsa montaj şemalarıyla beraber paket sevkiyat yapabilmekteyiz.

Baneva ücretsiz montaj
HIZLI SEVKİYAT, VAKTİNDE TESLİM

BANEVA’ da sevkiyatlar üretim programına bağlı olarak yapılır. Üretim programına alınmış bir ürün, üretim süreci sonunda müşteri tercihine uygun zamanda sevkiyata alınır. Müşterilerimize taahhüt ettiğimiz teslim süreleri bizim için önemlidir. İmalatın başlamasıyla birlikte tüm faaliyetimizi söz verdiğimiz güne göre planlarız.Uyguladığımız hızlı ve pratik üretim metodları sayesinde mümkün olan en kısa sürede üretimi tamamlayabilmekteyiz. Bu bize aynı zamanda montaj için de hız sağlamakta ve böylece normal büyüklükte bir ahşap ofis binasını bile 1 günde montaj edebilmekteyiz.

Baneva uygun fiyat
UZMAN PERSONEL

Firmamıza ilk ulaşmanızdan itibaren size yol gösterecek ve tüm sorularınıza profesyonel çözümler getirebilecek, çözüm ve bilgi odaklı eğitimli bir ekibimiz var. Sipariş aşamalarından itibaren tercihleriniz için öneriler sunmayı görev bilmekteyiz. Sormak istediğiniz tüm sorular için, direkt telefonla veya e-mail yoluyla bize ulaştığınızda, çok hızlı bir şekilde çözüm üretir ve size geri bildirim sağlarız. Sevkiyat ve montaj için zaman tercihleri bildirebilirsiniz. Sitemizde çok geniş renk kartelası sunmaktayız, ekibimizle beraber ürününüz için renkler belirleyebilirsiniz.Tüm detaylarda yanınızda olmaktan mutluluk duyacağız.

Baneva 3d projelendirme
3D PROJELENDİRME

BANEVA’ da sevkiyatlar üretim programına bağlı olarak yapılır. Üretim programına alınmış bir ürün, üretim süreci sonunda müşteri tercihine uyİmalatta hız, yapıda test…

BANEVA’ da oldukça gelişmiş bir 3D projelendirme sunuyoruz. Tüm planlarınız için santim santim ebat değişiklikleri talep edebilirsiniz. Tüm değişiklikler bilgisayar ortamında test edilebilmesi ve görsel olarak beğenilerinize sunulabilmesi için projelendirilir. Dilerseniz ofisimizde bilgisayar ortamında yapınızın içinde ve dışında gezinebilir, siparişinizi tüm yapısal özellikleriyle hissedebilirsiniz.

Baneva müşteri memnuniyeti
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Sahip olduğu tüm kaynakları müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak amacıyla kullananan BANEVA, tüm projelerinde en ileri teknolojileri, en kaliteli malzemeleri kullanmaktadır. Özenle sunduğu tüm çalışmalarının karşılığını müşteri memnuniyeti olarak geri almanın gururunu yaşamaktadır.

Tüm ahşap ürünlerimiz için uzman ekibimize ulaşın, sizlere çözümler sunalım.

BANEVA Ahşap Yapılar San. ve Tic. Ltd. Şti.

+90 532 179 02 03
+359 87 950 7775