ŞEHİRDEN KAÇIŞ “ÜÇGEN BUNGALOV EVLER”

ANASAYFA > ŞEHİRDEN KAÇIŞ “ÜÇGEN BUNGALOV EVLER”
bungalov ev modelleri ve fiyatları

ŞEHİRDEN KAÇIŞ “ÜÇGEN BUNGALOV EVLER”

05.04.2020

ŞEHİRDEN KAÇIŞ PLANLARI “BUNGALOV EVLER”

Son dönemlerde en çok duyduğumuz ve hepimizin hayallerini süsleyen şehirden kaçış planı ve bu planın olmazsa olmazı Bungalov evler

Bungalov Nedir?

Genel olarak 1 veya 1.5 kattan oluşan, yapımında büyük çoğunlukla ahşap malzeme kullanılan ve minimalist yaşam tarzında büyük bir yere sahip olan; bu portatif bungalov evlerin tarihi 19.yüzyıla dayanmakta…

Hindistan bölgesinde sıklıkla kullanıyorken, sıcak iklime uyum sağlaması ve geçici konut olarak çok kullanışlı bir yapı olmasından dolayı İngilizler tarafından da yaygın olarak kullanılmaya başlamış. Çok uzun bir tarihe sahip olan bungalov evler her dönemde gezginciler için en ideal yaşam alanı olmuş.

Bungalov evleri kimler ne için tercih ediyor ve bungalov fiyatları neye göre belirleniyor?

Konforlu, doğa ve bütçe dostu bu küçük bungalov evler; hem kentlerden sıkılıp doğa ile iç içe olmayı tercih eden insanlar için hem de sıradan bir otele veya yazlık evlere binlerce lira ödemek istemeyenler için en ideal seçeneklerden biri. Bungalov ev fiyatları ise kullanmak istediğiniz malzeme, m2 alanı ve proje detaylarına göre değişiklik gösteriyor.

Peki Bungalov evler hangi malzemelerden yapılıyor?

Ağırlıklı olarak doğal malzeme olan ahşap tercih edilse de taş versiyonları da kullanılmakta. Aynı zamanda daha ekonomik olması için alüminyum malzemede kullanılabiliyor.

Bungalov Ev Kullanım Alanları

Bungalov evleri dilerseniz kişisel kullanım amaçlı, dilerseniz ticari amaçlı olarak kullanabilirsiniz. Bungalov otel konseptinde sosyal alan işletmeleri oldukça yaygın. Ayrıca her ikisini aynı yapmanız da mümkün, bungalov evinizi kullanmadığınız dönemlerde kiralayabilirsiniz.

Bungalov Ev Modelleri

Mimari detayları ile estetik bir görünüme sahip bungalovlar; çok kısa bir sürede içerisinde inşa edilmekte. Alçak tavanı ve üçgen şeklindeki çatıya sahip bu evler; iyi bir planlama ile gayet konforlu ve geniş bir yaşam alanı haline getirilebiliyor.

Kişiye özel projelendirme, iç dekorasyon ve bahçe düzenlemesine kadar tüm süreçte sizlere destek veriyor ve bungalov evlerinizi anahtar teslim olarak üretiyoruz.

Projelendirme, Bungalov Ev Modelleri ve Fiyatları için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.