Neden BANEVA AHŞAP'ı Tercih Etmelisiniz?

ANASAYFA > Neden BANEVA AHŞAP'ı Tercih Etmelisiniz?
neden baneva ahşap

Neden BANEVA AHŞAP'ı Tercih Etmelisiniz?

NEDEN BİZ? 

Hayalinizi gerçekleştirmek için; belki de temel ihtiyaçlarınızda bile kısıtlama yaparak kenara attığınız birikiminizi öyle kolayca harcayabilir misiniz?  Bu birikimleri yaparken verdiğimiz onca ödün! Kendinizi, dostlarınızı hatta ailenizi ihmal etmek zorunda kaldınız. Peki hayallerinizi gerçekleştirecek yeterli birikime sahip olduktan sonra paranızı en iyi şekilde değerlendirmek için gerekli araştırmaları yaptınız mı?

Huzurla oturacağınız bir ahşap ev, yazları kafa dinleyeceğiniz bir bungalov veya gezemediğiniz yerleri özgürce dolaşmak için şirin bir karavan… Belki de hayaliniz Ege kasabalarından birinde bir cafe veya butik bir otel işletmek…

Eğer hayaliniz doğal yaşam alanlarından yanaysa doğru adrestesiniz.

Biz; Baneva Ahşap Yapılar olarak hem doğa dostu hem de bütçe dostu yapılar üretiyoruz. İçinizden “ahşap ev fiyatları da pek ucuz değil hani” diyebilirsiniz. Aslında içerisinde yaşadığınız betonarme binalara kıyasla uzun vadede size daha az maliyete mal olacağını uzun uzun anlatabiliriz ve büyük ihtimalle iknada olursunuz. Ama biz size “ahşap evinizin verandasında ayaklarınızı uzatıp kuş sesleri eşliğinde kahve keyfinden, bahçenizde kendi yetiştirdiğiniz çilekleri yemenin verdiği mutluluktan, trafiksiz yollardan ve en önemlisi sağlıklı ve huzur dolu bir yaşamdan” bahsediyor olacağız.

Siz; anın tadını çıkarıp hayallerinizi gerçekleştirmenin keyfine bakarken, biz tüm sorularınızı yanıtlıyor olacağız.

1. Detaylı Ürün İçeriği

2. Kaliteli Ürün

3. 22 Yıllık Tecrübe

4. Geniş Ürün Yelpazesi

5. Zamanında Teslim

6. Uygun Fiyat

7. Kolay Alışveriş, İyi Hizmet

8. Yurt içi – Yurt dışı Sevkiyat

9. Ödeme Kolaylıkları

10. Garantili Ürün, seçeneklerimizle siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için doğal yaşam alanları üretiyoruz.

  

1. Detaylı Ürün İçeriği 

Müşterilerimize ürünlerimizle ilgili mümkün olan en fazla bilgiyi sunmaya çalışıyoruz.

Ahşap yapılar hakkında merak ettiğiniz birçok şeyi akademi ve blog köşemizde bulabilir, Whats-App destek hattımızdan veya sosyal medya hesaplarımızdan bizlerle iletişime geçebilir, ofisimizi ziyaret edebilir hatta üretim alanlarında bizlerle olup yapım aşamasını görebilirsiniz.

       

2. Kaliteli Ürünler 

BANEVA ’da yalnızca kaliteli ahşap işliyor ve kaliteli ürünler üretiyoruz. İmalat aşamalarında tüm ürünlerimizi dikkatle kontrolden geçirerek, kalite standartlarımıza uygunluğunu temin ediyoruz. Tüm ürünlerimizde yıllar boyu dayanıklılık sağlanması amacıyla emprenye işlemine ve ilaveten kötü hava şartlarının bozucu etkisine karşı ahşap boyama işlemine tabi tutuyoruz. Metal aksamlarda paslanmaz galvanizli ürünleri tercih ediyoruz. Hatalı işçilik yapılmış veya bozuk ahşap aksamlar olursa daha fabrikada üretim aşamasındaki kontrollerde değiştiriliyor. Kalite ve ayrıntılara olan bu dikkatimiz, ürünlerimize daha fazla güvenmemize ve daha fazla garanti vermemize olanak veriyor.

 

3. Tecrübe

1998 yılında başladığımız ahşap serüvenimizle geçen yıllar, bize tüm ürünlerimizle ilgili hatırı sayılır tecrübe getirdi. Bu başarımız tasarım, üretim ve inşa üzerine sahip olduğumuz tecrübelerimizden gelmektedir. 

 

4. Geniş Ürün Yelpazesi

Baneva ’da ürün yelpazesi olarak ahşap yapılardan, kütük evlere, bahçe yapılarından bekçi kulübelerine, oyun evlerinden oyun parklarına, bahçe mobilyalarına ve ahşap pet ürünlerine kadar çok geniş ürün alanına sahibiz.

 

5. Zamanında Teslim

2006 ve 2007 yıllarında uygulamaya koyduğumuz bilgisayar destekli üretim programımız sayesinde %94 oranında zamanında sevk ve teslim başarısı yakalamış bulunmaktayız. İmalat yapan bir firma olarak bu yüksek başarının daha da ileri gitmesi için çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

 

6. Uygun Fiyat

BANEVA ‘da ürünler için uygun fiyat sözü veriyoruz. Bilgisayar ve internetin, teknolojinin ve aynı tesis içerisinde ahşap kurutma fırınlarından emprenye tesisine, tüm ağaç işleme makinelerine kadar komple yapılanmış olmanın getirdiği maliyet avantajlarını size ekonomi olarak geri döndürüyoruz.

 

7. Kolay Alışveriş, İyi Hizmet

BANEVA ‘da alışveriş hem kolay hem zevklidir. Bize telefon ya da mail aracılığıyla ulaşmanız yeterli. Siz değerli müşterilerimize gönderdiğimiz bir form ile siparişleri alınmış ve imalat programına dahil edilmiş olmaktadır. Görevimiz, ihtiyacınız olan ürünü size en iyi şekilde sunmaktır. BANEVA.com.tr web sitemizde bize ulaşabileceğiniz her türlü iletişim kanalını (telefon, adres, mail vs.) bulabilirsiniz. İş günlerinde adresimize gelip bizi daha yakından da tanıyabilirsiniz. Satış temsilcilerimiz ve yetkililerimizle telefon bağlantısı kurabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz siparişlerinizde size yardımcı olacaklardır

 

8. Yurt içi – Yurt dışı Sevkiyat

BANEVA ‘da ihtiyacınız olan ürünü mağazamızdan sipariş ederek adresinize teslim edilecek şekilde satın alabilirsiniz. Yurt içi veya yurt dışında sevkiyatı yapılan ürünler gerektiğinde montaj ekiplerimiz tarafından sahada montaj edilerek teslim edilmektedir.

 

9. Farklı Ödeme Seçenekleri

BANEVA ‘da dilerseniz hızlı ödeme şekliyle veya banka havale/EFT seçenekleriyle ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca yüksek miktar tutan siparişlerinizde bankalarla olan anlaşmalarımız ve uygun kredi seçeneklerimiz size daha rahat ödemenizi sağlayacak taksitli imkanlar sunacaktır.

 

10. Garanti

Baneva olarak siparişinizden tam anlamıyla memnun olmanızı istiyoruz. Bizden bir ürün almışsanız ve herhangi bir sebeple memnun olmamışsanız, ücretsiz onarıyor veya yeni bir ürün ile değiştiriyoruz. Siparişinizle ilgili problemi yazılı olarak 7 gün içerisinde bildirerek iade veya değiştirme talep edebilirsiniz.