Ahşap Ev Projelendirme, satın alma ve ahşap ev üretim aşamaları

ANASAYFA > Ahşap Ev Projelendirme, satın alma ve ahşap ev üretim aşamaları
ahşap ev yapım aşamaları ahşap ev maliyeti

Ahşap Ev Projelendirme, satın alma ve ahşap ev üretim aşamaları

Ahşap Ev Projeleri, Ahşap Ev Yapım Aşaması, İmalat Süreci ve Ahşap Ev Fiyatlarını Belirleyen Faktörler

1998 yılından bu yana tasarımından üretimine üstlendiğimiz kişiye özel ve standart ahşap ev projeleri, kütük ev, ağaç ev, bungalov ev, prefabrik ahşap ev, ofis, cafe, otel ve ahşap bahçe yapıları gibi birçok alanda hizmet vermekteyiz.

Ahşap konut projeleri, yazlık amaçlı ahşap ev projelerinde, ticari veya kişisel kullanım amaçlı ahşap bungalov projelerinde, ahşap ofis, ahşap bekçi kulübesi ve ahşap güvenlik kulübesi ihtiyaçlarında, kafe restoran amaçlı yapılarda ve prefabrike ahşap bahçe evleri ihtiyaçlarının karşılanmasında tercih edilmektedir.

Ahşap evler, kütük evler ve ağaç evler yığma tekniği ile inşa edilmektedir. Yüzde yüz doğal malzemeler ile iyi bir ısı yalıtımı ve iyi bir ses yalıtım sistemi sağlamaktadır. İnsan sağlığına zarar verebilecek olan maddeler en az seviyede kullanılmaktadır.

Neden Ahşap Ev tercih etmelisiniz?

Estetik bakımdan ahşap ve doğal taş gibi güzellikler sunabilen başka bir yapı malzemesi yoktur. Ahşabın estetik etkisi, doğada doğal olarak büyüyebilen bu özel ham maddenin sıcaklığı, yakınlığı, taşıdığı ciddi artı özellikler, ahşaptan gelen doğal yalıtım değerleri, dayanıklılığı, insana rahatlama etkisi sunması, hatta çalışma ortamlarında psikolojik rahatlık vermesi ve buna bağlı olarak insan veriminin yükseldiğinin keşfedilmesi, ahşap evlerin dünyada her geçen gün hızla yaygınlaşmasına imkan vermiştir. 

Tüm bu özelliklere ilaveten bakım periyotlarının uzunluğu, dayanım süreleri ve yalıtım değerleriyle ahşap evler en çok tercih edilen yapılar arasında yer alır.

Ahşap Ev Projelendirme aşaması

Profesyonel teknik ekibimiz, siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ücretsiz olarak farklı ölçü ve modellerde ki yapılarınızı 3D tasarım teknolojisi ile sizlere sunuyoruz.

Yoğun çalışma ortamından kaçarak, şehir hayatının getirmiş olduğu stresten uzak ailenizle huzur dolu ve keyifli bir tatil için veya sürekli olarak kalabileceğiniz geniş, ferah ve sağlıklı bu ahşap ev / villa modelimiz, siz doğa severler için özel olarak tasarlanıyor. Kütük ev, Ahşap ev ve Bungalov ev projelerimizde ebat ve modelde dilediğiniz değişiklikler profesyonel ekibimiz tarafından size uygun halde revize ediliyor.

Ahşap ev, villa, kütük ev, ofis, cafe, sosyal tesis, bungalov, otel, bahçe yapıları ve ahşap dekorasyonlar için linki tıklayabilirsiniz.

https://www.baneva.com.tr/proje.php

Kullanım ihtiyaçlarına uygun olacak ölçü ve tiplerde esnek bir imalat modeli sunmaktayız. Önceden karar verilmiş bir ebat ve model varsa statik hesaplaması yapılarak projelendirildikten sonra, uygulanacak bölgenin şartlarına uygun sistemde üretilir. Nispeten küçük ebatlı ahşap ev veya kulübe projelerinde statik hesaplamaya gerek duyulmasa da ebatlar ve katlar değiştiğinde statik hesaba uygun imalat şart olmaktadır.

Satın Alma Süreci

Ahşap yapıların projelendirme süreci, müşteri tercihleri doğrultusunda istenildiğinde hazır planlardan, istenildiğinde kişiye-ihtiyaca uygun planlama ve sonrasında 3D bilgisayar çizimi yapılmasıyla başlar. Standart planlarda üretim süreçleri kayıtlıdır. Özel siparişlerde ise üretim öncesi planlama ile sevkıyat ve teslimat belirlenir. Buna göre bir ahşap ev projesi, 7 gün ila 3 ay içerisinde teslim

edilebilmektedir.

Projeden Üretime, Üretimden Anahtar teslime her süreçte sizlerleyiz…

Yapılarımızın başlangıcından bitişine kadar ki tüm süreçlerde şeffaf üretim anlayışı ile çalışıyoruz. Çalışma alanlarımızı ziyaret edebilir, ahşap yapılar hakkında öğrenmek istediğiniz tüm bilgileri çalışma ekibimizden, sitemizden veya whatsaap destek hattımızdan bizleri arayarak öğrenebilirsiniz…

https://api.whatsapp.com/send?phone=905321790203

 

Baneva Ahşap Üretim Kadrosu

Usta ellerde bir birinden farklı şekillenen ahşap ,bir sanat gibi işleniyor.

Üretim ekibimizle hep daha iyisi için çalışıyoruz. Zanaatkar ellerden geçen tüm üretim aşamalarımız da güvenilir kadro, zamanında teslim odaklı çalışma performansı ve ürün garantisi ile sektörde fark yaratıyoruz.

Ahşap Bir Ev Ne Kadar Zamanda İnşa Edilir?

Geleneksel durum ile kıyaslama yapıldığı zaman bu tip yapının avantajları çok yüksektir. Materyaller kötü hava koşullarında ortaya çıkmaktadır ve yapıt kuru bir havada gerçekleşir. Ahşap evin yapımı en fazla 3-4 aylık bir süreçte bitimi gerçekleşir. Fakat bu durum koşullara ve projeye göre değişim göstermektedir. Daha kısa zamanda biteceği gibi projenin büyüklüğüne, işçiliğine ve konumlandırılacağı alanın zorluğuna göre daha uzun süreçte bitirilebilir. Tüm bu analizler yapıldığında size verilen süre zarfında bir sorun çıkmadığı takdirde proje zamanında teslim edilmektedir.

Siz yıllar boyu güvenle, keyifle kullanın diye …

Ahşap Yapılarda GARANTİ imkanı sunan Baneva ahşap; 5 yılda bir bakım periodu güvencesi ile sektörde ki farkını ortaya koyuyor.

Yaşam alanlarımızın şık ve rahat bir görünümüne sahip olması kadar sağlıklı ürünlerden oluşmasında bir o kadar önemlidir. Ahşapla bunu sağlamakla kalmıyor üretim aşamasındaki tüm ürünlerimizi ahşaba uyum sağlayan sağlıklı malzeme kullanarak üretiyoruz. Garanti ve bakım preiodları ile yapılarınızı uzun süre dayanıklı hale getiriyoruz.

Emprenye edilerek kurtlanma, böceklenme ve mavi-yeşil küflenmeye karşı önlemi alınmış ahşap malzemeler kullanıyoruz.

Üzerinde dış mekanı koruyacak "yani güneş ve yağmur gibi bozucu hava etkilerine karşı koruma sağlamak için" dekpratif ithal dış cephe boyaları uyguluyoruz.

Sizlerin memnuniyeti için hep daha iyisini yapmaya çalışıyoruz…

Ahşap ev fiyatları, ahşap modelleri, bungalov fiyatları ve bungalov modellerimiz, ahşap yapı sistemleri, teknik bilgi ve ahşap bakım ve onarımı için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 

BANEVA AHŞAP YAPILAR

Bir Ahşap Serüveni