Baneva Ahşap Hakkında

ANASAYFA > Baneva Ahşap Hakkında
ahşap ev yapan firmalar

Baneva Ahşap Hakkında

Biz kimiz?

Dededen toruna aktarılan ahşap sanatını icra eden; Karadeniz’in eşsiz doğasından ilham alarak yaptığımız projelerimizi marka haline getirmek ve yeni nesillere aktarabilmek için 1997 yılında “BANEVA AHŞAP YAPILAR” ismi ile ahşap serüvenimize İstanbul’da başladık ve Türkiye'nin birçok şehrinde ahşap yapı projelerini hayata geçirdik.
“Baneva Ahşap Yapılar” markası ile 1997’den buyana ahşap serüvenimizde, ahşap yapı sektöründe sadece Türkiye'de değil Yurt Dışında da birçok projeye imza attık. Tüm faaliyetlerinde uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim amacını gözeten Baneva Ahşap, ülkesinde yakaladığı başarıyı dünyada da yakalama hedefine adım adım ilerliyor.
 
Neler Yapıyoruz

BANEVA Ahşap Yapılar, tasarımından üretimine her aşamada kişiye özel veya standart Ahşap Evler, Bungalovlar, Kütük Evler, Ahşap Cafe ve Sosyal Alanlar, Butik Oteller, Ofisler, Yoga ve Uyku Evleri gibi birçok alanda üretim yapmakta… Geleneksel ve modern projelerle sizlere geniş bir portföyle sunuyoruz.
Kişiye özel ahşap ev projeleri, kütük evler, çocuk oyun evleri, bungalovlar;  tatil köyleri için bungalov oteller, işletmeler için ahşap ofisler, yaz ve kış bahçeleri, etkinlik alanlarına özel ahşap atölyeler, doğal yaşam alanları için bahçe yapıları, kamp alanların vazgeçilmezi ağaç evler, otellere özel sauna hamam ve dinlenme odaları, yoga merkezlerinde uyku odaları, ahşap zemin ve deck çalışmaları, yapılarınıza uyumlu iç ve dış ahşap dekorasyon ürünlerine kadar bir çok alanda; sizleri sağlıklı ve doğal yaşam alanları ile buluşturuyoruz.
 
Bir diğer markamız olan AHŞAPHANEde ise; Prefabrike Ahşap Ev, Ahşap Deck, Ahşap Kabinler, Ahşap Kamelyalar, Ahşap Mescit, Ahşap Oyun Evleri, Ahşap Büfe, Ahşap Konteyner, Ahşap Güvenlik ve Bekçi Kulübeleri, Ahşap Ardiye ve Depo, Ahşap Bahçe Yapıları üretmekteyiz...

Ahşaphane’ de neler yapıyoruz.

*Kolay Kurulum ve Düşük Maliyet ile Çevre Dostu Ahşap Konteyner Modelleri, Konteyner Ofisler ve Konteyner Şantiye Ofisleri
*Çocuklarımızın Keyifli Vakit Geçireceği Doğal Oyun Evleri
*Muhteşem Görünümlü Kamelya ve Çardaklar
*Bahçenizin ve İş yerinizin Tarzına Uygun Kaliteli Bahçe Kulübeleri, Bekçi Kulübeleri ve Güvenlik Kulübeleri
*Evinizin Bahçesi ya da İş Yeriniz İçin Ardiye ve Depolama Alanları
*Yüksek Kaliteli, Güvenli ve Dekoratif Ahşap Bahçe Çitleri
*İslam Ruhunun Manevi Mirası Ahşap Mescit Modelleri
*İlham Veren Tasarımları ile Zarif Pergola Modelleri
*Minik Dostlarımız İçin Güvenli ve Dayanıklı Kulübeler, Barınaklar ve Kafesler
*Ahşap WC Kabinleri, Bekleme Kabinleri, Giyinme ve Duş Kabinleri, Sauna modellerimiz için

https://ahsaphane.com.tr/


Hedeflerimiz

Baneva Ahşap Yapılar olarak; müşterilerimize sunduğumuz birbirinden farklı ahşap ev, kütük ev, bungalov projeleri ile ahşap sektöründe güvenilirliği ve kaliteli işçiliği ile ön plana çıkan bir firma olmak ve bu kimliğini koruyup gelecek nesillere aktarmak için titizlikle çalışıyor ve Dünya’ya açılma hedefimize emin adımlarla ilerliyoruz.
 
Orta ve büyük ölçekli ahşap yapı projeleri ile müşterilerimizin konforlu ve sağlıklı koşullarda konaklama hizmeti sunarak projelerin kullanılış alanlarına uygun kalite ve tarzda olmasını sağlamak…
 
Yatırımcı müşterilerimiz için; Ticari amaçla kullanılmak istenen sosyal tesis, kafe, restoran, otel vb. alanlarda yatırımlarla ilgili en iyi, en kaliteli refah ve kazancı yüksek projeler sunmak ve sektöründekiler den farklı benzersiz bir yapı ortaya koymak.
 
İlkelerimiz
 
Kaliteli, sağlıklı, kimyasal içermeyen ahşap yapı malzemeleri kullanıyor ve kişiye özel projeler ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutuyoruz.
 
Müşteri memnuniyetini esas alarak; bütçenize en uygun olan projeleri sunuyor, sizlerle planlıyor ve çözüm odaklı üretimimizi gerçekleştiriyoruz. Yapılarınızı teslim ederken garanti belgenizle beraber, bakım ve onarım ile ilgili bilgilerin yer aldığı bir kitapçık veriyor ve gerekli durumlarda bakım onarım desteği veriyoruz.
Ucuz, dayanıksız ve kimyasallarla sağlıksız hale getirilen hiçbir ürünü kesinlikle yapılarımızda kullanmıyoruz.
 
Baneva Ahşap; sağlıklı yaşam alanları projeleriyle hayatınıza değer katan başarılı ahşap projeler üretmeye devam ediyor…
 
 
Çalışma Şeklimiz


Baneva Ahşap Yapılar olarak tüm yapılarımızda ahşapla uyumlu doğal ürünler kullanıyoruz. Garantili ürün teslimatı ile müşterilerimizi koruma altına alıyor, proje sürecinden teslimata kadar müşteri memnuniyetini esas alarak çalışıyoruz.
 
Kişiye özel projelendirme ile müşterilerimizin en doğru seçimi yapmasında destek oluyoruz. Ürünlerimiz, projelendirme süreci, teslimat ve garanti koşulları hakkında bilgilere web sayfamızdan ulaşabileceğiniz gibi müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.
 
Sipariş vermek istediğiniz veya kendinizin oluşturduğu bir proje üzerinde, proje ve plan detaylarını görüşüp, ürünün konumlandırıldığı alanın analizini yaparak bir fiyat çalışması yapıp tarafınıza sunuyoruz.
 
Ödeme koşulları ürün fiyatı ve çalışılacak alana ve adrese göre belirlenip, yapacağınız ön ödeme ile beraber siparişiniz üretime veriliyor. Ürün konumlandırılacak alana teslim edildiğinde ara ödeme yapılıyor ve teslimat aşamasında son ödemeyi talep ediyoruz.

PROJELERİMİZ

Cafe ve Sosyal Alan

Ticari işletmeleriniz ve sosyal tesis alanlarınız için; kullanım amacına uygun olarak projelendirilen ahşap kafe, restoran, butik bungalov otel, ana okulu, kampüsler, yaz ve kış bahçeleri… Projelerimizin tamamında; ahşap dekorasyon desteği vermekteyiz.

Ahşap Evler – Ahşap Villalar

Doğal ve kaliteli malzeme seçimi, kişiye özel proje desteği, kaliteli işçilik, garantili ürün ilkesi ile siz değerli müşterilerimize; uzun ömürlü ahşap ev ve villa projeleri sunuyoruz.

Kütük Evler

Ağaç tomrukları birçok işlemden geçerek, kullanılabilir duruma gelmiş kütüklerle yapılan muhteşem evler, sert iklim şartlarına dayanıklı olmaları ile sizlere konforlu bir yaşam sunuyor.

Bungalov Evler

İşletmeciler için butik bungalov otel projeleri ve bireysel kullanımlarda kişiye özel ölçü ve tasarımlarda bungalov seçenekleri sunmaktayız. Üçgen Bungalovlar, modern, klasik veya minimalist bir tarz, seçim sizin…
 
Ahşap Ofisler

Ahşap ofis projelerimiz modern, geleneksel veya minimal stilde tamamen sizin belirlediğiniz mimari tasarımlara göre planlanıyor. İsteğe göre özelleştirilmiş açık mutfaklı, geniş oturma alanından oluşabilmektedir.

Ahşap yapı projelerimizin tamamında talep doğrultusunda ek olarak iç ve dış mekan dekorasyon desteği vermekteyiz. Dekorasyon ürünleri proje m² fiyatına dahil değildir.
İsteğe bağlı olarak belirlenen ürünlerin fiyatlandırılması ek olarak yapılmaktadır. Detaylı bilgi ve sorularınız için Whats-App destek hattımızdan iletişime geçebilirsiniz.
Başarılarımıza ortak olduğunuz ve bizi tercih ettiğiniz için TEŞEKKÜRLER…
 
Whats-App Destek Hatlarımız:
0532 179 02 03 / 0532 179 02 04
Dilerseniz e-mail adresimizden de iletişim sağlayabilirsiniz.

bilgi@baneva.com.tr
bilgi@ahsaphane.com.tr