BANEVA AHŞAP ÜRÜNLER

1998'den beri.


 ÜYE GİRİŞİ
 ÜRÜNLERİMİZ
HIZLI ÜRÜN ARAMA
   
MÜŞTERİ HİZMETLERİ

 WEB SAYFAMIZ' a HOŞGELDİNİZ   

Web sayfamızda bahçelerin güzellik ve sohbet mekanları kamelya modellerimiz hakkında teknik bilgiler ve güncel fiyatlarımızı bulabileceksiniz. Bahçelerin ve dış alanların olmazsa olmazı haline gelen Kamelyalar ve kış bahçeleri, mevsim fark etmeksizin, huzurlu ve eğlenceli vakitler geçirebileceğiniz alanlar arasında ilk sırada yer almaktadır. Bahçenize bir kamelya ile güzellik ve dinlenme mekanı katmak istiyorsanız, özenle seçilmiş çam ağaçlarından, titiz işçilikle, detaylara verdiğimiz önemle ve kaliteyle ürettiğimiz Ahşap Kamelya modellerimizden biri mutlaka size uyacaktır. Sunduğumuz kişiye özel üretim opsiyonumuz ile istediğiniz kamelya modelimizi, yerinize uygun boyutlarda ve tercih ettiğiniz renklerde üretebiliriz. 

8 m² AHŞAP KAMELYA - 35
FİYAT::8.250 TL
Sevkiyat:
6 m² KAMELYA 65
FİYAT::10.250 TL
Sevkiyat:
18 m² AHŞAP KAMELYA 75
FİYAT::23.750 TL
Sevkiyat:
 
9 m² KAMELYA 85
FİYAT::12.600 TL
Sevkiyat:
7 m² KAMELYA 90
FİYAT::14.250 TL
Sevkiyat:

9 m² AHŞAP KAMELYA - 05
FİYAT::13.250 TL
Sevkiyat:
AHŞAP KAMELYA 95
FİYAT::21.780 TL
Sevkiyat:
9 m² AHŞAP KAMELYA - 15
FİYAT::12.750 TL
Sevkiyat:
6 m² AHŞAP KAMELYA 100
FİYAT::8.400 TL
Sevkiyat:
16 m² KAMELYA 60
FİYAT::29.600 TL
Sevkiyat:
AHŞAP KAMELYA 110
FİYAT::8.750 TL
Sevkiyat:
8 m² AHŞAP KAMELYA 105
FİYAT::8.250 TL
Sevkiyat:
9 m² AHŞAP KAMELYA 70
FİYAT::20.700 TL
Sevkiyat:
11 m² AHŞAP KAMELYA 80
FİYAT::26.950 TL
Sevkiyat:
 
11 m² AHŞAP KAMELYA 55
FİYAT::24.200 TL
Sevkiyat:
8 m² AHŞAP KAMELYA - 30
FİYAT::13.750 TL
Sevkiyat:
 
12 m² AHŞAP KAMELYA-50
FİYAT::27.600 TL
Sevkiyat:
16 m² KAMELYA-45
FİYAT::35.200 TL
Sevkiyat:
6 m² AHŞAP KAMELYA - 10
FİYAT::9.900 TL
Sevkiyat:
9 m² KAMELYA-40
FİYAT::13.550 TL
Sevkiyat:
8 m² AHŞAP KAMELYA - 20
FİYAT::16.800 TL
Sevkiyat:
KAMELYA - 25
FİYAT::10.500 TL
Sevkiyat:

        

        

         Kamelya ve Gazebolar genel olarak üstü kapalı, çatısı tek katlı veya çift katlı, kare, dikdörtgen, altıgen, sekizgen şekilli, ahşap malzemeler ile üretilmiş, içerisinde oturma birimleri bulunan, genelde kenarlarında korkuluklar bulunan gölgelenme ve sohbet mekanlarıdır. Kamelyaların üstleri kapalı bir yapıya sahip oldukları için güneşin rahatsız etme gibi bir durumu olmamaktadır. Asıl ismi Kameriye'dir, fakat insanlar tarafından Kamelya olarak söylenmektedir. Genelde toplu yaşam alanlarında ihtiyaç duyulan kamelyalar, çoğu özel olmakla beraber, yerleşim alanlarında da kullanılmakta, huzur, keyif, eğlence ve rahatlık vermektedir.

         Baneva Ahşap Kamelyalar

         Farklı işçilik kalitesi, renk ve modellerle birlikte dış mekanlara estetik bir hava veren Baneva Ahşap Kamelyalar, iş stresini atmak ve kafa dinlemek için çayınızı yudumlarken veya hafta sonu aileniz ile sabah kahvaltılarınız için bulunmaz ortamlar sağlamaktadır. Dilerseniz şahsınıza ait olan evinizin bahçesinde ya da oturduğunuz apartmanın veya ortak kullanım alanı olan site bahçesinin vazgeçilmezi yapabilirsiniz. Baneva olarak siz değerli müşterilerimize birbirinden farklı estetik bir görünüme sahip, ayrıca farklı renklerde ve tonlarda özenle seçilmiş ağaçlardan Ahşap Kamelyalar imal etmekteyiz.

         Bahçe Dekorasyonunda Ahşap Kamelyalar

         Kamelyalar çevremizde gerçekten çok büyük bir öneme sahiptir. Yaşam alanlarınızda hoş ve estetik bir kimlik kazandırabilmek ve ihtiyaç duyulanları karşılayabilmek adına, yapı elemanlarının yanı sıra, farklı ve kullanımı rahat olan birden fazla ekipmanlara gereksinim duyarız. Çevremizde karşılaşabileceğiniz farklı oturma elemanları, işlevi bakımından farklılık gösterdiği gibi, hedefine göre de değişiklilik gösterir. Kamelyaları yazlık ve kışlık olarak iki grupta değerlendirebiliriz ve verdiği hizmet ile çok geniş bir kapasiteye sahip olan Ahşap Kamelyalar bu listenin önemli ürünleridir. Kamelyalar ev bahçesi, site bahçesi ile park ve havuz gibi yerlerde bulundurulan önemli bahçe dekorasyonu elemanlarıdır. Kamelyalar, genelde birbiri ile benzer olmayan ahşap malzemeler ile üretilmektedirler. Ahşap Kamelya ile uyumlu ahşap sandalyeler, ahşap masalar, ahşap koltuk takımı ve ahşap sehpalar, bahçe dekorasyonu içinde önemli bir rol oynamaktadır. Yaşam alanlarımızın standardını yükseltecek, kendi yaşadığımız evin bahçesine veya oturduğumuz sitede ortak kullanım alanlarına hoş ve güzel bir görünüm sağlayacak Ahşap Kamelyalar mekanlarımızı süslemektedirler. Estetik görünümünün yanı sıra eğlenceli ve bol bol kafa dinleyeceğiniz bir ortam sağlayan Kamelyalar bizleri iş stresinden de kurtarmakta yardımcıdırlar.

 

         Dayanıklılık         

         Kamelyalar farklı türden ağaçlar ile üretilmektedir ve uzun zaman kullanımı mümkün kılmak için, üretim çoğunlukla çürüme ve böceklenmeye karşı emprenye edilmiş ithal cam ağaç kullanımı ile gerçekleştirilmektedir. Böyle kamelyaların bir bakım sürecine ihtiyacı bulunmamaktadır. En çok tercih edilmekte olan çam Ahşap Kamelyalar 5 senede bir defa olmak üzere boyası yapıldığında ilk günkü haliyle uzun yıllar kullanılıyor olacaklardır.         

         Fiyatlandırma

         Ev ve iş yerlerinin dışında sosyal ortamlarda ve doğa ile iç içe olmaya özen gösteren bizler için piknik alanları, parklar ve benzer özel alanlar, keyif aldığımız hoşça vakit geçirdiğimiz mekanlardır. Ortamın havasını daha sıcak, daha samimi hale getirmesi ve sosyal iletişime katkıda bulunmasıyla önemli rol oynamaktadırlar. Ayrıca yaşam alanlarımızda rahatlığa önem veririz ve ahşap Kamelyalar nerede olursa olsun çevreyle uyum halindedirler. Yaşam alanlarımıza verdiğimiz özenin kanıtı, çevremize kattıklarımızla değerlendirilir. Kurduğumuz yaşam alanının parçalarından biride kamelyalardır ve gelişen kentleşme sürecinde oldukça önemli bir yere sahiptir.

Beklentilerimiz, hem kapalı, hem de açık alanlarda mutlu olmak, rahat etmektir. Dış alanlarda bizim rahat ve huzur bulacağımız yerlerden biride Ahşap Kamelyalardır. Buna bağlı olarak istenilen ebatlarda talebe ve ihtiyaca göre Ahşap Kamelya üretimleri gerçekleştirmekteyiz. Bazı modellerimizde işçilik ve ağaç aksamlar daha yoğun olmakta, diğer modellerimizde daha hızlı üretim gerçekleşebilmektedir. Ahşap Kamelya fiyatlarında bu kıstaslar önemlidir.

         Farklı Ahşap Kamelya Modelleri

         Baneva olarak uzun yıllar üretimini yaptığımız onlarca Ahşap Kamelya çeşit ve modellerine sahip bulunuyoruz. Kişiye özel imalat seçeneğimizle ebatlar, renkler ve modeller bakımından isteğe göre farklı kamelya imalatı da gerçekleştirmekteyiz. Doğal ahşap olması, rahatlığı ve bizlere huzur vermesiyle Kamelya Modellerimiz, yaz ve kış aylarında kullanılabilecek benzersiz ortamlar sağlamaktadır. 

  

İLETİŞİM

Direkt Satış Hattı::
0216 630 2121 - 22
0541 314 1461

E-mail ::
bilgi@baneva.com.tr

AHŞAP BLOG YAZILAR

BANEVA AHŞAP YAPILAR SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Merkez:

Karlıktepe Mah.Barut Sokak Petekli Prestij Sitesi, No:1 Kat:1 Daire:6
Kartal / İSTANBUL

 

Fabrika:

E-5 Küçükyalı Yanyol, Aydın Evler Mh.Sanayi Cad. No : 25
Küçükyalı – Maltepe / İSTANBUL

Telefon:  0216 630 2121 - 22

Gsm:  0541 314 1461

E-mail: bilgi@baneva.com.tr

 

 

 

 

 

 

'Ahşaphane' bir BANEVA alt markasıdır.

 

Anasayfa   |   Hakkımızda   |   İletişim   |   Neden Biz   |   Sipariş ve Teslimat  |   Üyelik    |   Bizimle çalışmak 

2006-2018 Baneva.com®  Tüm hakları saklıdır.

Bu sitede BuyCOMM altyapısı kullanılmıştır.